فونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا ساز
فونت زیبا ساز
به خدایی رسیدن - ( * * کومه مهر* * )
 
( * * کومه مهر* * )
فریاد در سکوت - دل نوشته ها - نیایش

.

چت روم


آمار سایت


Pichak go Up
آمار وبلاگ
  • تعداد بازدیدکنندگان: 33575
پنج‌شنبه 8 آذر‌ماه سال 1386 :: 03:29 ق.ظ ::  نویسنده : شبنم

خدایا من کجا هستم ؟متعلق به چه زمانی هستم ؟ چرا اینگونه خود را در این دیار خسته و تنها احساس میکنم ؟ با کدامین آفریننده تو دوست  و همراه بودم و هستم ؟ خدایا به فریاد دل من برس ! چگونه باید در این دیار بی کسی روز گار بگذرانم کجا هستند یاران وهمسفران من ؟ خدایا چه مأ موریتی بر دوش من است ؟ گاهی اینقدر احساس تنهایی میکنم که دیگر تاب وتوان برایم نمی ماند اما در تاریکترین لحظات زندگی بازتاب نوری روشن توجه مرا جلب می کند و امید وار می شوم.

 واین روشنایی همانا یاد تو در قلب وروح وجان من  است ! خدایا در تاریکترین و تنها ترین موقعیت زندگی وقتی تورا صدا می کنم دلم از تشعشع نور تو به روشنایی می گراید وآنگاه است که باز دوباره انرژی از دست رفته را باز می یابم همیشه یاد تو به من توانایی دو باره زیستن را می دهد ! الهی عاجزانه از در گاه ملکوتی تو طلب می کنم که در همه مراحل  مأموریتم مرا تنها نگذاری و همیشه در کنار م باشی می دانم که اگر من تورا فراموش نکنم تو همیشه با منی ! تو همیشه با منی !

پس مرا یاری کن که هرگز از یاد تو غافل نمانم ! هرگز با یاد تو احساس تنهایی نکنم ! خدایا مرا از دریای رحمتت سیراب گردان همیشه وهمه جا راهنمای دل خسته من باش !
 
   

کد بارش قلب


mouse code

کد ماوس